Kontakt

Enten du allerede bor i et av våre borettslag eller du har planer om å gjøre det så skal du vite at vi alltid skal gjøre vårt ytterste for at du skal ha et trygt og godt liv i den boligen du velger; altså at du rett og slett har det beste hjemme!

Gjøvik og Omegn Boligbyggelag

Besøksadresse: Storgata 10k
Postadresse: Boks 1227, 2806 Gjøvik

Telefon: 61 18 13 00
E-post: gobb@gobb.no

Åpningstider:
Mandag – Fredag kl. 09.00 – 16.00 (9-15 i perioden 20. juni til 20. august)
Lørdag – stengt

Faktura-adresse til GOBB

Gjøvik og Omegn Boligbyggelag
Orgnr: 952971085
Postboks 2720, 7439 TRONDHEIM

Faktura kan sendes på epost til: faktura@gobb.no (tif- eller pdf-format).
PS! Fakturaer som skal til borettslag eller sameier tilknyttet GOBB har samme adresse som over, men borettslagets eller sameiets navn må da skrives først (xxxxxxx Borettslag, og org-nr skrives under navnet og før adressen slik som vist over).

Vi tar gjerne i mot EHF-fakturaer (EHF 3.0).

Ansatte i GOBB

Administrasjon

Tom Søgård

Administrerende direktør 91 51 14 96 tom.sogard@gobb.no

Erik Tangen

Administrasjonsleder 97 19 31 61 erik.tangen@gobb.no

Arna Johnsgaard

Lønn-/HR-konsulent 48 99 91 24 arna.johnsgaard@gobb.no

Nina Slåttsveen Tveit

Markedskonsulent 91 70 38 81 nina.tveit@gobb.no

Service

Anna Ween Topp

Serviceleder

Forkjøpsretter / Generalforsamlinger / Medlemsfordeler

48 99 38 83 anna.ween.topp@gobb.no

Christin Ramstad

Sekretær

Medlemskap

47 45 91 00 christin.ramstad@gobb.no

Venche Vestbakken

Kontormedarbeider / resepsjon

Forkjøpsretter / Medlemsfordeler

47 97 13 22 venche.vestbakken@gobb.no

Økonomi og forvaltning

Ida Marie Matheson

Forvaltningskonsulent 404 36 166 ida.marie.matheson@gobb.no

Lina Vangstuen

Avd.leder regnskap / forvaltning 90 89 40 26 lina.vangstuen@gobb.no

Torhild Raddum

Ansv. næringsforvaltning /- regnskap 95 72 01 06 torhild.raddum@gobb.no

Jane Homb

Økonomikonsulent

Regnskap i borettslag tilknyttet GOBB

41 57 34 82 jane.homb@gobb.no

Harald Waalen

Økonomikonsulent / controller

Regnskap i borettslag tilknyttet GOBB

99 56 66 34 harald.waalen@gobb.no

Vidar Stenberg

Økonomikonsulent

Regnskap i borettslag tilknyttet GOBB

40 41 14 85 vidar.stenberg@gobb.no

Eva Perjord

Økonomikonsulent

Regnskap for stiftelser og borettslag tilknyttet GOBB

48 99 91 27 eva.perjord@gobb.no

Ida Olsen

Økonomikonsulent

Regnskap for borettslag tilknyttet GOBB

97 65 46 29 ida.viberg.olsen@gobb.no

Teknisk

Lars Olav Tveit

Teknisk sjef

Nygbygging og rehabilitering

92 28 39 62 lars.o.tveit@gobb.no

Nina Kristin Ødegaard

Prosjektleder

Rehabilitering og nybygg

93 04 01 41 nina.odegaard@gobb.no

Ingar Rostad

Teknisk konsulent

Teknisk bistand og forsikring

40 03 39 87 ingar.rostad@gobb.no

Thorstein Foss

Teknisk konsulent

Teknisk bistand og forsikring

40 41 58 76 thorstein.foss@gobb.no

Jørgen Mjørlund

Teknisk konsulent

Teknisk bistand og forsikring

95 44 10 10 jorgen.mjorlund@gobb.no

Salg av boliger

Jøran Martinsen

Daglig leder, Partners Eiendomsmegling AS

Eiendomsoverdragelser / Kjøp og salg av bolig

90 22 81 92 joran.martinsen@gobb.no